Fotobudka

Nasza fotobudka wyposażona jest w wysokiej klasy lustrzankę i drukarkę termosublimacyjną, co w połączeniu daję gwarancję, że zdjęcia będą najwyższej jakości. Fotobudka dodatkowo wyposażona jest w lampę oświetleniową która umożliwia fotografowanie w trudniejszych warunkach przy zachowaniu jakości zdjęć.

Fotobudka

Tła

Mamy do zaoferowania wysokiej jakości tła winylowe. Można wybierać spośród 8 różnych wzorów, dopasowanych do różnego rodzaju imprez.
Mamy również do zaoferowania zdjęcia przy użyciu technilogii green screen, która umożliwia zrobienie zdjęcia na tle dowolnie wybranego obrazu np. wieży Eiffla, Koloseum, piramidy i tak naprawdę wszystkiego na co macie tylko ochotę.
Możliwe jest również wykorzystanie namiotu LED jako tła.

Tła

Namiot LED

Namiot LED jest doskonałym urozmaiceniem dla usług wykonywanych przez fotobudkę. Namiot posiada różnokolorowe oświetlenie LED. Ze względu na swój rozmiar (2m x 2m) sprawdzi się świetnie w lokalu jak i w przypadku imprez plenerowych i pozwoli na pełne skorzystanie z usług oferowanych przez fotobudkę.

Namiot LED

Księga Gości

Zawsze polecamy ją naszym klientom, ze względu na to, że jest to niezapomniana pamiątka tworzona w dniu wydarzenia z wszystkimi gośćmi. Wydrukowane zdjęcia wkleja się do księgi dodając życzenia.

Księga gości

Gadżety

Posiadamy duży wybór różnorodnych gadżetów dostosowanych do rozmaitych wydarzeń, co zapewni niezapomnianą zabawę i pobudzi wyobraźnię do tworzenia wielu ciekawych stylizacji.

Gadżety